آزادی زندانی بدهکار با کمک صندوق مهر اقتصاد استان مرکزی

با کمک ۱۵ میلیون ریالی صندوق مهر اقتصاد استان مرکزی زمینه آزادی یکی از زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان دلیجان فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه، رضا آزادی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد استان مرکزی بهمراه معاونین و کارشناسان این بانک با جمیاری مدیر عامل ستاد دیه استان مرکزی دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار اسماعیل جمیاری مدیر عامل ستاد دیه استان مرکزی با خوش آمدگویی به رضا آزادی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد و همکاران ایشان و نیز تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) گزارشی از وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد و میزان بدهی آنان بهمراه عملکرد ستاد دیه ارائه نمود.

در ادامه رضا آزادی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با ابراز خرسندی از عملکرد خوب ستاد دیه در جذب کمکهای مردمی و اقداماتی که در راستای آزادسازی زندانیان انجام داده است، بر کمک همه دستگاهها و افراد حقیقی و حقوقی در کمک رسانی به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و توجه به رفع مشکلات معیشتی خانواده های آنان با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی ناشی از حبس تاکید و آمادگی خود و شعب تحت مدیریتش را برای همکاری و همراهی با ستاد دیه استان مرکزی اعلام نمود. ایشان در ادامه با مساعدت در تامین کسری ۱۵ میلیون ریالی مربوط به احدی از زندانیان شهرستان دلیجان با مشارکت همکارانش موافقت که با این اقدام خداپسندانه و در آستانه میلاد آقا امام رضا(ع) زمینه آزادی این زندانی بدهکار فراهم شد.