بانوی خیر هزینه سفر حج را صرف آزادی ۹ زندانی کرد.

خانم مینا بانوی خیر و نیک اندیش اراکی در یک اقدام خداپسندانه و با پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال تعداد ۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد را از زندان آزاد کرد.

به گزارش روابط عمومی، اسماعیل جمیاری مدیر عامل ستاد دیه استان مرکزی با اعلام این خبر افزود، در روزهای پایانی ماه مبارک ذی الحجه یک بانوی نیکوکار و خیراندیش با مراجعه به ستاد دیه استان مرکزی و اطلاع از کم و کیف فعالیت این نهاد مردمی با پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال تعداد ۹ نفر زندانی محکوم زندانهای استان را از زندان آزاد کرد.

مدیر عامل ستاد دیه در اینخصوص گفت: خانم مینا که از فرهنگیان بازنشسته استان مرکزی و ساکن تهران می باشد، اظهار داشته که این مبلغ پول را برای سفر حج کنار گذاشته ولیکن با توجه به شرایط فعلی و لزوم توجه به زندانیان بدهکار و خانواده های آنان تصمیم به هزینه نمودن سپرده خود در جهت آزادی محکومین بدهکار گرفته است.

جمیاری در پایان حضور بانوی نیکوکار و خواهرش در لحظه آزادی و پذیرایی نمودن آنان از زندانیان با جعبه های شیرینی و نیز مبالغی پول جهت خرید مایتحاج خانواده هایشان را از دیگر صحنه های لذت بخش این اقدام خداپسندانه ذکر کرد و ضمن سپاس و قدردانی از خانم مینا و همه خیرین استان ستادهای دیه را پلی برای ارتباط بیشترین خیرین و زندانیان بدهکار نیازمند دانست.

اخبار مرتبط