۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 667
  • 18 اسفند 1395 - 16:18
  • 674 بازدید
  • ارسال توسط :

حضورنماینده مردم اراک،کمیجان وخنداب درستاددیه استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک ،کمیجان و خنداب و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیئت همراه با محمد حسن حسین بیگی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار حسین بیگی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی […]

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک ،کمیجان و خنداب و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیئت همراه با محمد حسن حسین بیگی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار حسین بیگی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی ضمن خوش آمد گویی به دکتر کریمی و هیئت همراه به تشریح گزارشی از وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد و نیز روند بررسی و تعیین تکلیف در خصوص چگونگی نحوه مساعدت به این گروه از مددجویان پرداخت .

وی تعداد افراد آزاد شده از ابتدای سال ۹۵ تاکنون را ۲۰۳ نفر برشمرد و بیان داشت که از این تعداد۴ نفر را بانوان و ۱۹۹ نفر را آقایان تشکیل داده اند . ایشان همچنین اظهار داشت مبلغ بدهی این افراد بالغ بر۱۲۷ میلیارد ریال بوده است که مبلغ ۵۲ میلیارد ریال از طریق اخذ رضایت از شکات و نقدینگی مددجویان و مبلغ  ۷۵ میلیارد ریال نیز از محل منابع استانی و کشوری ستاد دیه ،همکاری و همراهی بانکهای عامل ، کمک و مساعدت خیرین ،پرداختی صندوق تامین خسارتهای بدنی و شرکتهای بیمه ،قبولی اعسار و پشتیبانی کمیته امداد حضرت امام (ره) در قالب تسهیلات و کمک ویژه تامین گردیده است .

حسین بیگی در پایان از مساعدت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب لوایح و قوانین مربوط به ستاد دیه از جمله دائمی شدن قانون بیمه اجباری شخص ثالث و نیز افزایش و تخصیص منابع قرض الحسنه بانکهای عامل در قانون بودجه برای کمک به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد تقدیر و تشکر نمود .

در ادامه دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک ،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک انتصاب حسین بیگی به سمت مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی با تقدیر از فعالیتها و تلاشهای صورت گرفته توسط مجموعه ستاد دیه کشور و استان به منظور حل مسائل و مشکلات مددجویان جرائم غیر عمد در حوزه امور مربوط به مجلس شورای اسلامی و سایر امور مربوطه با استفاده از حداکثر ظرفیتهای موجود قول مساعد جهت هر گونه پیگیری و برنامه ریزی لازم را اعلام کرد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*