کمک ۸۱۰ میلیون ریالی خیرین شهرستان خمین در جشن گلریزان ستاد دیه

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی طبق سنت حسنه سالهای گذشته همزمان با ماه نزول قرآن و ماه با فضیلت رمضان جشن گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در شهرستان خمین برگزار شد.
در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک اندیش و مسئولین این شهرستان برگزار شد اکبری رئیس فرهنگی اداره کل زندانهای استان مرکزی ضمن تبیین رسالتها و اهداف ستاد دیه استان به بیان مطالبی پیرامون کمک به همنوع پرداخت و از مردم خیر و نوعدوست شهرستان خمین خواست تا با اهدا کمکهای خود زمینه آزادی تعدای از  زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان خمین را در آستانه فرارسیدن عید سعید فطر فراهم نموده و ایشان را به کانون گرم خانواده شان بازگردانند  .
امام جمعه شهرستان خمین نیز در این مراسم به بیان مطالبی در خصوص ثمرات و نتایج دنیوی و اخروی کمک به همنوعان و انسانهای گرفتار در بندپرداخت.

در پایان این جشن گلریزان مبلغ ۸۱۰ میلیون ریال کمک نقدی و تعهد پرداخت خیرین شهرستان خمین جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری گردید . شایان ذکر است این کمکهای همچنان ادامه داشته که طی روزهای آینده رقم نهایی اعلام خواهد شد .