تحقق ۷۰ درصدی پیش بینی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان مرکزی

مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از رهایی ۱۷ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان در مهر ماه سال جاری خبر داد.
«محمدحسن حسین بیگی» با اعلام این خبرگفت: با آزادی این ۱۷ زندانی که هزینه های آن از محل منابع مالی ستاد دیه استان وکشور، پرداخت تسهیلات از طریق بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و منابع مربوط به صندوق خسارت های بدنی و بیمه تامین و پرداخت شده است جمع آزادی زندانیان استان در ۷ ماهه سالجاری به ۱۷۰ رسید .
به گفته مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی: سهم پیش بینی شده در برنامه ستاد دیه کشور برای استان مرکزی در سال ۹۶ ، ۲۵۳ نفر بوده که با آزادی این ۱۷۰ نفر ۷۰% برنامه پیش بینی شده طی ۷ ماهه سال محقق شده است.
وی همچنین سهم پیش بینی شده نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی در بحث میزان جذب کمکهای مردمی را ۱۱ میلیارد ۹۷۵ میلیون ریال عنوان نمود که با توجه به واریز ۱۱ میلیارد و۹۳۶ میلیون ریال کمکهای خیرین استان در ۷ ماهه سال جاری ۹۸% این پیش بینی نیز محقق شده است.
وی در پایان از مردم خیر و نوعدوست استان مرکزی خواست به منظور آزاد سازی زندانیان این افراد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران و شماره حساب ۶۰۲۰۰۶ نزد بانک کشاورزی واریز نمایند.

اخبار مرتبط