آزادی ۱۷ زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان مرکزی در ماه آبان

مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از رهایی ۱۷ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان در آبان ماه سال جاری خبر داد.


«محمدحسن حسین بیگی» با اعلام این خبرگفت: با آزادی این ۱۷ زندانی که هزینه های آن از محل منابع مالی ستاد دیه استان وکشور، پرداخت تسهیلات از طریق بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و منابع مربوط به صندوق خسارت های بدنی و بیمه تامین و پرداخت شده است جمع آزادی زندانیان استان در ۸ ماهه سالجاری به ۱۸۵ رسید .
به گفته مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی سهم پیش بینی شده نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی در بحث میزان جذب کمکهای مردمی را ۱۱ میلیارد ۹۷۵ میلیون ریال عنوان نمود که با توجه به واریز ۱۱ میلیارد و۹۳۶ میلیون ریال کمکهای خیرین استان در ۷ ماهه سال جاری ۹۸% این پیش بینی نیز محقق شده است.
وی در پایان با اشاره به وجود ۱۹۱ زندانی جرایم غیر عمد واجد شرایط در زندانهای استان از مردم خیر و نوعدوست استان مرکزی خواست به منظور آزاد سازی زندانیان این افراد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران و شماره حساب ۶۰۲۰۰۶ نزد بانک کشاورزی واریز نمایند.

اخبار مرتبط