حضورمدیر عامل ستاد دیه استان مرکزی در زندان شهرستانهای خمین و دلیجان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی ، مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی به منظور رسیدگی به وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد زندان شهرستان های خمین ، محلات و دلیجان از زندانهای این شهرستان ها بازدید نمودند .


محمدحسن حسین بیگی در این بازدید ها ضمن تبیین فعالیتها ، عملکرد ستاد دیه و روند رسیدگی به پرونده ها به تشریح چگونگی نحوه مساعدت به مددجویان با توجه به نوع جرائم غیر عمد پرداخت .
وی با بیان این مطلب که هم اکنون تعداد زندانیان جرائم غیر عمد موجود در زندانهای استان ۲۰۱ نفر می باشد که برای آزادی این تعداد رقمی در حدود ۱۶۰ میلیارد ریال مورد نیاز می باشد اظهار امیدواری کرد که با کمک خیرین هم استانی در جشن گلریزان و در ایام ماه مبارک رمضان شاهد آزادی بخشی از این زندانیان باشیم.
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی در پایان از نزدیک و به صورت چهره به چهره با زندانیان جرائم غیر عمد زندان شهرستان خمین و زندانیان شهرستان محلات مستقر در زندان خمین و همچنین زندانیان جرایم غیر عمد زندان شهرستان دلیجان گفتگو و پس از بررسی مسایل و مشکلات آنها مشاوره و راهنمائیهای لازم در خصوص نحوه مساعدت ، به هریک از آنان را ارائه نمود.

اخبار مرتبط