دیدار رئیس زندان ساوه با نماینده این شهرستان

دیدار رئیس زندان ساوه با نماینده این شهرستان

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان ساوه در راستای افزایش تعامل وهمکاری با نماینده مردم شریف شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و رایزنی و هماهنگی به منظور اجرای برنامه های اصلاحی وتربیتی زندان و همچنین برگزاری هر چه بهتر جشن گلریزان ستاد دیه، رئیس و مسئولین زندان شهرستان ساوه با نماینده این شهرستان دیدار نمودند .


در این دیدار طالبی رئیس زندان شهرستان ساوه ضمن تبریک اعباد شعبانیه و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) به ارائه گزارشی از سیاستهای اجرایی و عملکرد ستاد دیه و اقدامات اصلاحی و تربیتی و کاستیها و مشکلات موجود مجموعه زندان این شهرستان در سال گذشته پرداخت .
طالبی با تشریح برنامه های ستاد دیه و کمکهای خیرین شهرستان به آزادی زندانیا ن جرایم غیر عمد در سال گذشته با اشاره به کاهش ۴۰ درصدی آمار این گروه از زندانیان طی یک سال گذشته ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولین و افراد خیر در سال جاری نیز جشن گلریزان ستاد دهی با شکوه هر چه تمامتر برگزار گردد .
رئیس زندان شهرستان ساوه همچنین گفت: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و لزوم برگزاری آیین جشن گلریزان در این ایّام با مساعدت مسئولین و خیرین شهرستان جهت آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد از زندان و حل مشکل خانواده و شاکیان این افراد شاهد بازخوردهای اثر بخش و مثبت اجتماعی در سطح شهرستان خواهیم بود .
در ادامه مهندس منصوری نماینده مردم شریف شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از عملکرد ستاد دیه استان و همچنین تقدیر وتشکر از اقدامات صورت پذیرفته در جشن گلریزان سال گذشته بر ضرورت اشاعه فرهنگ صلح و سازش وهمچنین جذب کمکهای مردمی و خیرین شهرستان با استفاده از کلیه ظرفیتهای موجود تاکید و در این قول مساعدت و همکاری با ستاد دیه و زندان شهرستان ساوه را داد.

اخبار مرتبط