بازدید مدیر عامل ستاد دیه کشور از زندان مرکزی اراک و اردوگاه

بازدید مدیر عامل ستاد دیه  کشور از زندان مرکزی اراک و اردوگاه

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مدیر عامل ستاد دیه کشور با همراهی مدیر کل زندانهای این استان از زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی بازدید نمود.


سید اسدا.. جولایی در ابتدای ورود با حضور در مراسم افتتاحیه مسابقات قرآنی زندانیان استان در اردوگاه در جمع مددجویان حضور یافت . وی همچنین با حضور در اندرزگاه زندانیان جرایم غیر عمد زندان مرکزی ضمن گفتگوی چهره به چهره با این زندانیان پیگیر مشکلات آنها شد .
در ادامه این بازدید طی نشستی که در محل دفتر مدیر زندان مرکزی برگزار شد مدیرکل زندانهای استان مرکزی ضمن خیر مقدم مدیر عامل ستا دیه کشور و هیئت همراه به تشریح وضعیت آمار و اقدامات انجام شده در ستاد دیه استان و همچنین فعالیتها و خدمات ارائه شده در راستای اصلاح وتربیت مجرمین توسط اداره کل زندانهای استان در کلیه حوزه ها پرداخت .
علی عباس فلاحتی مطلق با اشاره به اقدامات گسترده حوزه اشتغال و حرفه آموزی و دیگر خدمات در حال ارائه به زندانیان همچنین کمک به فراهم شدن زمینه اشتغال زندانیان پس از آزادی از زندان به منظور پیشگیری از وقوع مجدد جرم در جامعه به مشکلات پیش رو در این حوزه ها اشاره نمود .
مدیر عامل ستاد دیه کشور نیز  از برنامه های گسترده انجام شده در حوزه های تربیتی زندانهای استان و اقدامات شاخص حوزه نمایندگی ستاد دیه تقدیر نمود.

اخبار مرتبط