جلسه مشترک مدیر عامل ستاد کشور با روسای زندانها و مددکاران زندانهای استان مرکزی

جلسه مشترک مدیر عامل ستاد کشور با روسای زندانها و مددکاران زندانهای استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مدیر عامل ستاد کشور با همراهی فرماندار شهرستان خمین و مدیر کل زندانهای این استان پس از حضور دراین شهرستان  و دیدار با زندانیان جرایم غیر عمد نشستی مشترک با روسای زندانها و مددکاران زندانهای استان داشت.

در این جلسه مدیر کل زندانهای استان مرکزی با اشاره به تلاش مجموعه روسای زندانها و مددکاران زندانها در خصوص  فراهم نمودن زمینه برگزاری جشنهای گلریران ستاد دیه  و تشریح سختی کار در مجموعه زندانها و اسیبهای روحی و جسمی ابن شغل پر صعوبت بر ادامه عزم مجموعه زندانهای استان در رفع مشکلات زندانیان و خانواده انها تصریح نمود.

در ادامه تهرانی فرماندار شهرستان خمین ضمن خیر مقدم  میهمانان به شهرستان  زاد گاه حضرت امام خمینی ره و تقدیر از خدمات اداره کل زندانها در استان و خصوصا شهرستان خمین ابراز امیدواری کرد مجموعه مدیربتی شهرستان و ظرفیت خیرین نیک اندیش همکاری نزدیک و اثربخشی در تحقق اهداف انسانی و اصلاحی و تربیتی با اداره کل زندانها داشته باشد.
سید اسدا.. جولایی مدیر عامل ستاد دیه کشور نیز در این جلسه بر ضرورت توجه و دقت نظر هر چه بیشتر به تحقیق مدانی وضعیت اقتصادی و توانمندی مالی زندانیان متقاضی استفاده از تسهیلات ستاد دیه تاکید نمود و گفت : یکی از مهمترین اصول ستاد دیه توجه به تحقق خواسته خیرین مبنی بر رسیدن حق به صاحب اصلی آن یعنی افراد بی بضاعت و نیازمند واقعی میباشد .

اخبار مرتبط