۲/۸میلیارد ریال کمک خیرین شهرستان محلات به ستاد دیه

۲/۸میلیارد ریال کمک خیرین شهرستان محلات به ستاد دیهبه گزارش روابط عمومی زندان شهرستان محلات همزمان با ماه نزول قرآن و ماه با فضیلت رمضان مراسم گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در این شهرستان برگزار شد.


در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان برگزار شد مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد ستاد دیه استان از بدو تاسیس تاکنون و آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت : در حال حاضر تعداد ۱۷ نفر محکوم جرایم غیر عمد در زندان شهرستان محلات زندانی هستند که برای آزادی این افراد نیاز به کمک خیرین میباشد .
فلاحتی مطلق در ادامه گفت:کلیه کمکهای خیرین این شهرستان به آزادی زندنیان جرایم غیرعمد این شهرستان اختصاص خواهد یافت و سال گذشته با کمک خیرین ۱۶ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد محلات از زندان آزاد شدند .
امام جمعه شهرستان ساوه نیز در این مراسم با اشاره آیات نورانی کلام وحی به بیان مطالبی ارزشمند درخصوص ثمرات و نتایج دنیوی و اخروی انفاق و کمک به همنوعان پرداخت و خیرین شهرستان را به کمک هر چه بیشتر در جهت آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد دعوت نمود .
رئیس دادگستری شهرستان محلات نیز با تشریح مشکلات متعدد زندان شهرستان محلات در گذشته و معضلات انتقال زندانیان این شهرستان به مرکز استان و شهرستان خمین برای خانواده های آنها اقدام مدیر کل و مجموعه زندانهای استان در احداث زندان این شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت فضا و امکانات را مصداق بارز اقدام جهادی برشمرد و مراتب تقدیر و تشکر خود را در این خصوص اعلام نمود .
احمدی در ادامه افزود اکثر معضلات اجتماعی و ایجاد بزه های متعدد در این شهرستان ناشی از فقر اقتصادی و نبود درآمد برای سرپرستان خانواده ها بوده و از مسئولین و صاحبان صنایع و کارفرمایان شهرستان خواست تا با جذب نیروی کار بومی شهرستان زمینه کاهش این مشکلات را فراهم نمایند .
در پایان این جشن گلریزان مبلغ ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و تعهد پرداخت خیرین شهرستان محلات جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری گردید .

اخبار مرتبط