۱/۳ میلیارد ریال کمک خیرین شهرستان دلیجان به ستاد دیه

۱/۳ میلیارد ریال کمک خیرین شهرستان دلیجان به ستاد دیه

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان دلیجان همزمان با ماه با فضیلت رمضان مراسم گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در این شهرستان برگزار شد.


در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان برگزار شد مدیر عامل ستاد دیه استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد ستاد دیه استان در سال گذشته آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد شهرستان دلیجان گفت : درحال حاضر تعداد ۲۰ نفر محکوم جرایم غیر عمد در زندان شهرستان دلیجان زندانی هستند که برای آزادی این افراد نیاز به کمک خیرین میباشد.
حسین بیگی در ادامه گفت:کلیه کمکهای خیرین این شهرستان به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد این شهرستان اختصاص خواهد یافت و سال گذشته با کمک خیرین ۱۸ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد دلیجان با بدهی ۱۷ میلیارد ریال و پرداخت ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی ستاد دیه استان از زندان آزاد شدند.
در پایان این جشن گلریزان مبلغ ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و تعهد پرداخت خیرین شهرستان دلیجان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری گردید .
به گفته مدیر عامل نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون مبلغ ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال توسط خیرین استان و جشنهای گلریزان شهرستانهای ساوه ، محلات و دلیجان به حساب ستاد دیه واریز شده و در روزهای آتی نیز جشن گلریزان مرکز استان و شهرستان خمین نیز برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط