تحقق ۹۲% تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ستاد دیه استان مرکزی

تحقق ۹۲% تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ستاد دیه استان مرکزی

مدیر کل زندانها و عضو هیئت امناء نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی با اعلام آزادی ۱۰۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان در سه ماهه اول سال ۹۷ از افزایش ۱۰۰ درصدی این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.


«علی عباس فلاحتی مطلق» با اعلام این خبرگفت: در سه ماهه ابتدای سال ۹۶ تعداد ۵۰ زندانی جرایم غیر عمد با کمک خیرین استان وستاد دیه از زندان آزاد شدند و با توجه به آزادی ۱۰۰ زندانی در مدت مشابه سال جاری با تلاش مجموعه ستاد دیه و حمایتهای مجموعه قضایی استان و مدیر کل و حوزه زندانهای استان این آمار افزایش ۱۰۰ درصدی را نشان میدهد .

وی  در تکمیل این خبر با اعلام  کمک ۲۴ میلیارد ریالی خیرین نیک اندیش استان از تحقق ۹۲ درصدی تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ماه مبارک رمضان سال ۹۷  خبر داد و افزود : نتیجه پیگیری های مکرر در خصوص وصول تعهدات ایجاد شده توسط خیرین در جشنهای گلریزان  تحقق ۹۲% این امر تا به امروز  بوده است .

مدیر کل زندانهای استان مرکزی در ادامه با اشاره به کاهش آمار زندانیان جرایم غیر عمد استان گفت : با وجود همه تلاشهای صورت گرفته و کاهش آمار ها در حال حاضر تعداد ۲۰۰ نفر از این زندانیان واجد شرایط در زندانهای استان به سر میبردند و منتظر کمکهای مردم خیر و نوعدوست استان مرکزی میباشند .

فلاحتی مطلق در پایان از مردم خواست تا به منظور کمک به آزاد سازی این گروه از زندانیان کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ به شماره کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران و شماره حساب ۶۰۲۰۰۶ نزد بانک کشاورزی واریز نمایند و زمینه حضور زندانیان جرایم غیر عمد را در کنار خانواده خود فراهم نمایند .