تشریح برنامه های تبلیغی ستاد دیه استان مرکزی

تشریح برنامه های تبلیغی ستاد دیه استان مرکزی
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی به تشریح برنامه های اجرایی این ستاد در جهت برگزاری جشنه ای گلریزان کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد پرداخت .


محمدحسن حسین بیگی با تقدیر از همکاری اثر بخش شبکه استانی آفتاب طی سالهای گذشته در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی جهت جلب مشارکت های مردمی و کمکهای خیرین در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد از زندان گفت : در ماه رمضان امسال نیز با همکاری مسئولین صدا وسیمای استان در ماه مبارک رمضان برنامه های متنوع و مختلف تلویزیونی با موضوع فرهنگ سازی و جلب مشارکتهای مردمی جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و بدهکار غیر عمد و کمک به حل مشکلات خانواده زندانیان تولید و پخش خواهد شد .
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی همچنین افزود با همکاری دستگاه های شهرستان اعم از شهرداری ، سازمان اتوبوسرانی ، بانکهای عامل و … برنامه تبلیغ محیطی با نصب بنر و تراکت در سطح شهر انجام شده و امیدواریم با کمک مردم نیک اندیش در سال جاری بتوانیم تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد را از زندان آزاد کنیم .
حسین بیگی در پایان با اشاره به رشد قابل توجه کمکهای مردمی در ۳ سال گذشته به ستاد دیه استان ثمره ارزشمند این کمک ها را آزادی ۹۴۰ زندانی جرایم غیر عمد از زندان طی این ۳ سال عنوان نمود .