کمک ۲/۴۵ میلیارد ریالی خیرین ساوه در جشن گلریزان ستاد دیه

کمک ۲/۴۵ میلیارد ریالی خیرین ساوه در جشن گلریزان ستاد دیه

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی طبق سنت حسنه سالهای گذشته همزمان با ماه نزول قرآن و ماه با فضیلت رمضان اولین جشن گلریزان این استان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در شهرستان ساوه برگزار شد.


در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان برگزار شد مدیر عامل ستاد دیه استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد ستاد دیه استان در سال گذشته و آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت : در حال حاضر تعداد ۳۶ محکوم جرایم غیر عمد در زندان شهرستان ساوه زندانی هستند و با توجه به برنامه ها و پیگیریهای انجام شده در سال گذشته و کمکهای خیرین نیک اندیش آمار سال گذشته به نصف کاهش یافته است.
حسین بیگی در این خصوص گفت: کلیه کمکهای خیرین این شهرستان در سال گذشته به آزادی ۶۰ نفر از زندنیان جرایم غیر عمد این شهرستان اختصاص یافته و علاوه بر کمکهای خیرین این شهرستان مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ریال نیز از محل منابع ستاد دیه برای زندانیان جرایم غیر عمد این شهرستان هزینه شده است.
رئیس دادگستری شهرستان ساوه نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات خوب و ارزشمند انجام شده ستا دیه در سال گذشته و توصیه به کمک هر چه بیشتر خیرین شهرستان به کمک این قشر آسیب پذیر زندانی به بیان مطالبی در خصوص ثمرات و نتایج دنیوی و اخروی کمک به همنوعان و انسانهای گرفتار پرداخت .
در پایان این جشن گلریزان ضمن تقدیر از تعداد ۱ بانوی خیر که در روز اول ماه مبارک رمضان مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال به ستاد دیه کمک نموده است مبلغ ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال کمک نقدی خیرین شهرستان ساوه جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری وبه حساب ستاد دیه واریز گردید .