۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی
  • شناسه : 1267
  • 28 اردیبهشت 1398 - 9:08
  • 136 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون امور استانهای ستاد دیه کشور در مراسم جشن گلریزان اراک

معاون امور استانهای ستاد دیه کشور در مراسم جشن گلریزان اراک به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی معاون امور استانهای ستاد دیه کشور در مراسم جشن گلریزان ستاد دیه این استان اظهار داشت : چندین سال از برگزاری جشن گلریزان به صورت مستمر در سطح کشور می‌گذرد و در این مدت تاکنون جشن های […]

معاون امور استانهای ستاد دیه کشور در مراسم جشن گلریزان اراک
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی معاون امور استانهای ستاد دیه کشور در مراسم جشن گلریزان ستاد دیه این استان اظهار داشت : چندین سال از برگزاری جشن گلریزان به صورت مستمر در سطح کشور می‌گذرد و در این مدت تاکنون جشن های گلریزان متعدد برای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار شده است.


محمدی در آیین جشن گلریزان ویژه زندانیان جرایم غیرعمد شهرستان اراک در سالن زیتون اراک تصریح کرد: مجموع بدهی زندانیانی که سال ۹۷ با همت خیرین ستاد دیه از بند رهایی یافتند به میزان ۱۵ هزار و ۹۷۷ میلیارد ریال بود که بخش قابل توجهی از این محکوم ‌به از سوی شکات خصوصی و اولیاءدم گذشت شده است.
معاون امور استانهای ستاد دیه کشور در ادامه گفت: هم اکنون هشت هزار و ۴۰۹ زندانی در کشور وجود دارند که مشمول شرایط کمک هستند.
وی در پایان اضافه کرد: در طول مدت ماه مبارک رمضان در سراسر کشور ۳۰۰ جشن به همت خیران برگزار خواهیم کرد که امید است به برکت این محافل نورانی زمینه آزادی جمع کثیری از هشت هزار و ۴۰۰ زندانی در سال ۹۸ فراهم شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*