۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی
  • شناسه : 1274
  • 02 خرداد 1398 - 6:27
  • 88 بازدید
  • ارسال توسط :

۵ میلیارد , ۱۷۰ میلیون ریال کمک خیرین شهرستان محلات به ستاد دیه

۵ میلیارد , ۱۷۰ میلیون ریال کمک خیرین شهرستان محلات به ستاد دیه به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان محلات همزمان با ماه با فضیلت رمضان مراسم گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در این شهرستان برگزار شد. در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان […]

۵ میلیارد , ۱۷۰ میلیون ریال کمک خیرین شهرستان محلات به ستاد دیه
به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان محلات همزمان با ماه با فضیلت رمضان مراسم گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در این شهرستان برگزار شد.


در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان برگزار شد رئیس دادگستری این شهرستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد ستاد دیه استان از بدو تاسیس تاکنون و آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت : در حال حاضر تعداد ۱۷ نفر محکوم جرایم غیر عمد در زندان شهرستان محلات زندانی هستند که برای آزادی این افراد نیاز به کمک خیرین میباشد .
احمدی در ادامه گفت :کلیه کمکهای خیرین این شهرستان به آزادی زندنیان جرایم غیرعمد این شهرستان اختصاص خواهد یافت و سال گذشته با کمک خیرین ۲۴ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد محلات از زندان آزاد شدند .
در پایان این جشن گلریزان مبلغ ۵ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال کمک نقدی خیرین شهرستان محلات جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری گردید که معادل ۲ برابر کمک سال گذشته خیرین این شهرستان می باشد .
از ابتدای ماه رمضان تاکنون مبلغ ۲۲ میلیارد ریال در جشنهای گلریزان شهرستانهای اراک ، ساوه ، دلیجان و محلات توسط خیرین به ستاد دیه کمک شده و جشن گلریزان شهرستان خمین نیز طی هفته آینده برگزار خواهد شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*