۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی
  • شناسه : 1299
  • 22 تیر 1398 - 11:18
  • 111 بازدید
  • ارسال توسط :
آزادی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان مرکزی

آزادی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان مرکزی

آزادی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان مرکزی مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از رهایی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان شمال ۱ زن و ۳۹ مرد در ۳ ماهه ابتدای سال جاری سال جاری تاکنون خبر داد. […]

آزادی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان مرکزی
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از رهایی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان شمال ۱ زن و ۳۹ مرد در ۳ ماهه ابتدای سال جاری سال جاری تاکنون خبر داد.


«محمدحسن حسین بیگی» با اعلام این خبرگفت: مبلغ کل بدهی این مددجویان که شامل جرایم غیر عمدی دیه، مهریه ، نفقه و بدهی مالی غیر کلاهبرداری بوده است ۶۸ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ ۵۱ میلیارد ریال گذشت شکات بوده است .
به گفته حسین بیگی در سال جاری میزان تعهدات نقدی خیرین استان در جشنهای گلریزان مبلغ ۲۷ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال بوده که تاکنون از نظر میزان واریزی ۹۷ درصد تعهدات نقدی و چک محقق و به حساب ستاد دیه واریزگردیده است .

به گفته مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از ابتدای سال جاری تاکنون ۵ جلسه هیئت اجرایی جهت بررسی پرونده زندانیان واجد شرایط به ریاست رئیس کل دادگستری استان تشکیل و ۱۸ مورد نیز مراجعه حضور به زندانها جهت تشکیل پرونده و پیگیری مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد استان انجام شده است .
وی در پایان ضمن اعلام این خبر که در حال حاضر تعداد ۲۱۰ نفر از محکومین جرایم غیر عمد محکومیتهای تصادف و دیه ، مهریه و نفقه، بدهی مالی غیر کلاهبرداری و… در زندانهای استان منتظر کمکهای خیرین هستند ، از مردم خیر و نوعدوست استان مرکزی خواست به منظور آزاد سازی زندانیان این افراد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ به شماره کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران واریز نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*