۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی
  • شناسه : 1297
  • 22 تیر 1398 - 11:14
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :
تحقق ۹۷% تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ستاد دیه استان مرکزی

تحقق ۹۷% تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ستاد دیه استان مرکزی

تحقق ۹۷% تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ستاد دیه استان مرکزی مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از واریز ۲۰ میلیاردو ۱۷۰ میلیون ریال کمک های خیرین به حساب ستاد دیه خبر داد. «محمد حسن حسین بیگی » با اعلام کمک ۲۷ میلیارد و […]

تحقق ۹۷% تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ستاد دیه استان مرکزی
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از واریز ۲۰ میلیاردو ۱۷۰ میلیون ریال کمک های خیرین به حساب ستاد دیه خبر داد.
«محمد حسن حسین بیگی » با اعلام کمک ۲۷ میلیارد و ۵۸۹ میلون ریالی خیرین نیک اندیش استان از تحقق ۹۷ درصدی تعهدات خیرین در جشنهای گلریزان ماه مبارک رمضان سال ۹۸ خبر داد و افزود : نتیجه پیگیری های مکرر در خصوص وصول تعهدات ایجاد شده توسط خیرین در جشنهای گلریزان تحقق ۹۷% این امر تا به امروز بوده است .
فلاحتی مطلق در پایان از مردم خواست تا به منظور کمک به آزاد سازی این گروه از زندانیان کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ به شماره کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران واریز نمایند و زمینه حضور زندانیان جرایم غیر عمد را در کنار خانواده خود فراهم نمایند .
.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*