۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی
  • شناسه : 1572
  • 21 اردیبهشت 1399 - 12:46
  • 514 بازدید
  • ارسال توسط :
اهدای ۵۰۰ میلیون ریال کمک خیر اراکی به آزادی زندانیان

اهدای ۵۰۰ میلیون ریال کمک خیر اراکی به آزادی زندانیان

در اجرای شب نهم برنامه زنده قبول باشه سیمای آفتاب با همکاری ستاد دیه استان با کمک ۵۰۰میلیون ریالی میهمان خیر و نیکوکار حاضر در برنامه زمینه آزادی تعدادی از زندانیان محکوم بدهکار غبر عمد فراهم شد . در این برنامه که هر شب با پخش گزارشات مختلف از وضعیت مددجویان محکوم جرایم غیرعمد از […]

در اجرای شب نهم برنامه زنده قبول باشه سیمای آفتاب با همکاری ستاد دیه استان با کمک ۵۰۰میلیون ریالی میهمان خیر و نیکوکار حاضر در برنامه زمینه آزادی تعدادی از زندانیان محکوم بدهکار غبر عمد فراهم شد .

در این برنامه که هر شب با پخش گزارشات مختلف از وضعیت مددجویان محکوم جرایم غیرعمد از شبکه استان مرکزی سیمای آفتاب اجرا می گردد فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در جهت جذب کمک های مردمی انجام میگیرد یک خیر اراکی میهمان برنامه با هدای ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی به آزادی زندانیان جرامی غیر عمد زمینه آزادی تعدادی از آنهار را فراهم نمود .
در طول اجرای این برنامه با دریافت پیامکهای ارسالی از سوی بینندگان این برنامه خیرین استان با اعلام مبالغ پیشنهادی آمادگی خود را جهت واریز وجوه به حسابهای ستاد دیه و یا انجمن حمایت از زندانیان اعلام می نمایند .
محمد حسن حسین بیگی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی با اعلام این خبر که درحال حاضر ۱۹۰ زندانی غیرعمد در زندانهای استان چشم به راه کمک خیرین نیک اندیش استان هستند شماره کارت۸۲۰۷-۹۹۸۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷بانک ملی ، شماره کارت۳۷۲۴-۰۰۰۳-۷۰۷۰-۶۰۳۷بانک کشاورزی ، شماره کارت۷۵۳۷-۰۰۴۷-۷۳۷۰-۶۰۶۳بانک مهر ایران را به عنوان حسابهای ستاد دیه استان جهت واریز کمکهای خیرین اعلام نمود .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*