۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی
  • شناسه : 1777
  • 18 بهمن 1399 - 12:31
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :
آزادی ۱۴ زندانی غیر عمد استان مرکزی در دهه فجر

آزادی ۱۴ زندانی غیر عمد استان مرکزی در دهه فجر

همزمان با ایام گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با کمک ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیونی ریالی ستاد دیه استان مرکزی ۱۴ زندانی جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند. به گفته مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی با اختصاص مبلغ ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال از منابع […]

همزمان با ایام گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با کمک ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیونی ریالی ستاد دیه استان مرکزی ۱۴ زندانی جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند.
به گفته مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی با اختصاص مبلغ ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال از منابع ستاد دیه استان و کمک خیرین زمینه آزادی تعداد ۱۴ زندانی جرایم غیر عمد از زندان فراهم و این افراد از زندان آزاد شدند .

به گفته محمد حسن حسین بیگی مبلغ کل بدهی این ۱۴ زندانی ۱۲ میلیارد ریال بوده که مبلغ ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال از منابع ستاد دیه استان که از محل کمکهای خیرین تامین می گردد پرداخت شده و مابقی از محل پرداخت تسهیلات، گذشت شکات و آورده زندانیان تامین شده است .

وی همچنین با اعلام تداوم کمکهای مردمی به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد افزود: در حال حاضر ۱۵۰ زندانی جرایم غیر عمد در زندانهای استان منتظر کمکهای خیرین نیک اندیش جهت آزادی از زندان هستند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*