۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » اسلایدر » خبرهای لیستی
  • شناسه : 1897
  • 05 اردیبهشت 1400 - 10:43
  • 551 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک ۵۰۰ میلیون ریالی ستاد دیه کشور به آزادی زندانیان استان مرکزی

کمک ۵۰۰ میلیون ریالی ستاد دیه کشور به آزادی زندانیان استان مرکزی

جولایی رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور با حضور تلفنی در برنامه زنده ویژه افطار استان با عنوان قبول باشه به تشریح برنامه های اجرایی جشنهای گلریزان ستاد دیه در سطح کشور پرداخت. بر اساس این گزارش با توجه به پخش برنامه زنده تلویزیونی ویژه افطار شبکه آفتاب استان مرکزی با همکاری اداره کل زندان […]

جولایی رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور با حضور تلفنی در برنامه زنده ویژه افطار استان با عنوان قبول باشه به تشریح برنامه های اجرایی جشنهای گلریزان ستاد دیه در سطح کشور پرداخت.
بر اساس این گزارش با توجه به پخش برنامه زنده تلویزیونی ویژه افطار شبکه آفتاب استان مرکزی با همکاری اداره کل زندان ها و ستاد دیه جولایی رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور با حضور تلفنی در این برنامه از طرف ستاد دیه کشور مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جهت کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان مرکزی اهدا نمود.

وی همچنین با اشاره به اقدامات گسترده نمایندگی ستاد دیه استان با پیگیری ،همکاری ومساعدت رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندانهای استان مرکزی طی سالهای گذشته از جمله برنامه‌های اطلاع رسانی و رسانه ای و نتایج ارزشمند حاصل از این اقدامات از همکاری خوب مجموعه شبکه استانی آفتاب در این خصوص تقدیر نمود .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*